Philips Evnia 5000 27M2C5501
Philips Evnia 5000 27M2C5501
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 8.0%
Philips Evnia 5000 27M2C5501 er en kurvet LED-gamingskærm, der tilbyder en fordybende oplevelse med 2560 x 1440 QHD-opløsning og en forbløffende 180Hz opdateringshastighed. Med Fast VA-panel, HDR10 og en hurtig responstid på 0.5 ms, leverer denne skærm klare billeder og glidende bevægelser, ideel til intense spil. Skærmen er udstyret med to HDMI-indgange og en DisplayPort, der sikrer nem forbindelse til dine enheder.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips Evnia 5000 27M2C5501 2560x1440 180Hz
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Evnia 5000 27M2C5501 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 180Hz
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips Evnia 5000 27M2C5501/00 computerskærm 68,6 cm 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Hvid
Leveringstid: 1-3 hverdage
Ultrashop favicon
Ultrashop
Mmd-monitors & displays PHILIPS 27M2C5501/00 27inch QHD
Leveringstid: 1-2 dage
Prishistorik
Faldet 8.0%