Philips Evnia 3000 25M2N3200W
Philips Evnia 3000 25M2N3200W
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 10.4%
Oplev gaming på et nyt niveau med Philips Evnia 3000 25M2N3200W. Denne 25-tommer skærm byder på knivskarp Full HD opløsning og lynhurtig 240Hz opdateringshastighed, der sikrer glidende spiloplevelser. Med VA-panelets dybe kontraster og hurtige svartid på 0,5 ms bliver hvert øjeblik i dine spil levende og engagerende.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25" VA 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 240Hz
Proshop.dk
24,5" Philips Evnia 3000 25M2N3200W 1920x1080 240Hz
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
+ fri fragt
Leveringstid: 1-2 dage
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 240Hz
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå
Leveringstid: 1-3 hverdage
Prishistorik
Faldet 10.4%