Philips Evnia 3000 24M2N3200S

4.7 (102 anmeldelser)

Philips Evnia 3000 24M2N3200S er en avanceret 24-tommer LED-skærm ideel til gaming. Den tilbyder Full HD-opløsning og en hurtig 180Hz opdateringshastighed for flydende bevægelser. Med IPS-teknologi og HDR10 leverer skærmen levende farver og skarpe detaljer, mens den indbyggede lyd sørger for en komplet oplevelse.

Philips Evnia 3000 24M2N3200S koster lige nu 738 kr. En stigning på 13,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (08. april 2026) og 743 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 738 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Evnia 3000 24M2N3200S 24" IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 180Hz
738 kr
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Philips Evnia 3000 24M2N3200S 1920x1080 180Hz
791 kr
+ 39 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Evnia 3000 24M2N3200S 24 IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 180Hz
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 24" gamingskærm 24M2N3200S/00
990 kr
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips Evnia 24M2N3200S/00 computerskærm 60,5 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1.078 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.117 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme