Philips Evnia 27M2N3500NL/00

4.4 (67 anmeldelser)

Oplev skarpe og levende billeder med Philips Evnia 27" LED-skærm. Skærmen tilbyder en QHD-opløsning på 2560 x 1440 og en opdateringshastighed på 180 Hz, der gør den ideel til gaming og multimedieoplevelser. Med dens VA-panel og kontrastforhold på 5000:1 får du dybe sorte nuancer og fremragende farvegengivelse. Tilslut nemt via HDMI eller DisplayPort.

Philips Evnia 27M2N3500NL/00 koster lige nu 1.033 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.006 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.006 kr (10. juli 2026) og 1.044 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.033 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27" 2560 x 1440 HDMi DisplayPort 180 Hz
1.033 kr
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips Evnia 3000 27M2N3500NL 2560x1440 180Hz
1.033 kr
+ fri fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27 2560 x 1440 HDMi DisplayPort 180 Hz
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Evnia 27m2n3500nl 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 180hz
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Evnia 27m2n3500nl 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 180hz
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 27" gaming skærm Quad HD 180 Hz
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 LED display 68,6 cm 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Grå
1.618 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.657 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme