Philips Essential HD9270 Airfryer XL

Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.929 krSPAR 53%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Essential HD9270 Airfryer XL giver dig mulighed for at lave sund mad, der er sprød udenpå og mør indeni. Med en kapacitet på 6.2 liter og en effekt på 2000W kan du tilberede dine yndlingsretter hurtigt og nemt. Takket være Rapid Air Technology kan du nyde lækre, fedtfattige måltider hver dag.

Philips Essential HD9270 Airfryer XL koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (01. marts 2026) og 899 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Teknikproffset DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Airfryer Essential XL HD9270/70 3000-serie
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Airfryer 1400w
910 kr
+ 40 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Essential HD9270 Airfryer XL Airfryer 2000W Sort/ sølv
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Essential Airfryer XL HD9270/70
1.400 kr
+ fri fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Airfryer Philips HD9270/70 Sort, 6,2 l, 1400 W
1.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Airfryer 6,2L 2000W HD9270/70 3000 XL
1.929 kr
Total: 1.929 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Frituregryder