Philips E-line 346E2LAE

4.4 (28 anmeldelser)

Philips E-line 346E2LAE er en 34" ultrabred skærm, der kombinerer produktivitet med fordybende medieoplevelser. Med UWQHD opløsning og højkontrast VA-panel får du skarpe billeder og brede betragtningsvinkler. Den er ideel til både arbejdsopgaver og underholdning.

Philips E-line 346E2LAE koster lige nu 2.589 kr. En stigning på 16,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.231 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.231 kr (16. april 2026) og 2.589 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.589 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips E-line 346E2LAE 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.589 kr
Total: 2.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips E-line 346E2LAE 34 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
2.826 kr
Total: 2.826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips E-line 346E2LAE 3440x1440 100Hz
3.084 kr
+ fri fragt
Total: 3.084 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips E Line 346E2LAE/00 LED
3.529 kr
+ fri fragt
Total: 3.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme