Philips E-line 328E1CA

4.5 (224 anmeldelser)

Philips E-line 328E1CA skærm byder på en fordybende visuel oplevelse med sin 31,5-tommer buede 4K-skærm og højkvalitets VA-panel. Oplev levende farver og høj kontrast, hvilket gør den perfekt til både underholdning og produktivitet. Med FreeSync teknologi og indbyggede stereohøjttalere får du både flydende grafik og klar lyd.

Philips E-line 328E1CA koster lige nu 2.191 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.188 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.188 kr (27. maj 2026) og 2.191 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.191 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips E-line 328E1CA 32" VA 3840 x 2160 HDMI DisplayPort 60Hz
2.191 kr
Total: 2.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
32" Philips E-line 328E1CA 3840x2160 60Hz
2.251 kr
+ fri fragt
Total: 2.251 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
2.254 kr
Total: 2.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
2.286 kr
Total: 2.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 32" 4K Curved skærm 328E1CA/00
2.295 kr
Total: 2.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm Philips 32" 4K kurvet VA LED
3.199 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.268 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 31,5, 3840x2160 VA Curved
3.429 kr
+ fri fragt
Total: 3.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme