Philips BRE740/10 Series 8000 Epilator

Bedste pris
Stabil pris
694kr
1.719 krSPAR 60%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips BRE740/10 Series 8000 er en epilator, der sikrer skånsom hårfjerning og giver op til 4 ugers glat hud. Med sit ergonomiske design og brede epileringshoved er den ideel til hurtig og præcis hårfjerning. Uanset om du bruger den våd eller tør, garanterer den langvarige resultater.

Philips BRE740/10 Series 8000 Epilator koster lige nu 694 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 694 kr (15. april 2026) og 694 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 694 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Series 8000 BRE740 Epilator Hvid
694 kr
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips BRE740/10 Series 8000 Epilator
775 kr
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Epilator Serie 8000
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Epilator Series 8000
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Philip Epilator Series 8000
1.003 kr
Total: 1.003 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Series 8000 BRE740 Epilator Hvid
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips BRE740/10 epilator
1.122 kr
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Philips Personal Care Epilator Series 8000 Wet & Dry Epilator BRE740/10
1.181 kr
+ fri fragt
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Epilator til våd og tør epilering 9 tilbehør BRE740
1.719 kr
Total: 1.719 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Epilatorer