Philips Barbermaskine S5898/79

4.4 (5 anmeldelser)
Philips Barbermaskine S5898/79
Bedste pris
Faldet 5.3%
961kr
2.339 krSPAR 59%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Philips Barbermaskine S5898/79 tilbyder en præcis og behagelig barbering med sin avancerede SkinIQ-teknologi, der tilpasser sig skæggets tykkelse. De fleksible 360° barberhoveder følger ansigtets konturer, hvilket giver en tæt og hudvenlig barbering, uanset om du vælger en våd eller tør oplevelse. Med op til 60 minutters trådløs brug og en praktisk flip-up trimmer er denne barbermaskine ideel til daglig brug.

Philips Barbermaskine S5898/79 koster lige nu 961 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.104 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 961 kr (23. juli 2026) og 1.104 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 961 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Barbermaskine Series 5000 S5898/79
961 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 5000 Series S5898 Shaver
1.008 kr
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Rakapparat S5898/79
1.232 kr
Total: 1.232 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 5000 Series S5898 Shaver
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Philips Shaver Wet & Dry 5000 Series 5898/79
1.362 kr
+ fri fragt
Total: 1.362 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Barbermaskine S5898/79
2.339 kr
Total: 2.339 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.3%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbering og personlig pleje