Philips B Line 346B1C

4.0 (212 anmeldelser)

Oplev en ny dimension af produktivitet med Philips B Line 346B1C, en 34" buet skærm i UltraWide QHD. Den tilbyder en opløsning på 3440x1440 pixels, hvilket giver klarhed og detaljer i hvert billede. Med integreret USB-C og KVM, får du effektiv multitasking og ergonomisk komfort. Perfekt til kontorbrug og kreative projekter, denne skærm kombinerer ydeevne med stil.

Philips B Line 346B1C koster lige nu 2.894 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.723 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.723 kr (25. april 2026) og 2.894 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.894 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips B Line 346B1C 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.894 kr
Total: 2.894 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips B Line 346B1C 3440x1440 100Hz
2.897 kr
+ fri fragt
Total: 2.897 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 346b1c Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips B Line 346B1C 34 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
3.130 kr
Total: 3.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 34" 3440x1440 ULTRAWIDE USB-C
4.729 kr
+ fri fragt
Total: 4.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.6%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme