Philips B Line 275B1H

Bedste pris
Stabil pris
1.749kr
3.589 krSPAR 51%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips B Line 275B1H er en 27-tommer skærm, der leverer skarp QHD-opløsning og nøjagtige farver med IPS-panelteknologi. Det indbyggede pop-up-webkamera med Windows Hello gør sikker login nemt og bekvemt. Med funktioner som TUV Eye Comfort-certificering og LowBlue-teknologi, er denne skærm perfekt til længere arbejdsdage uden øjenbelastning.

Philips B Line 275B1H koster lige nu 1.749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.749 kr (02. april 2026) og 1.749 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.749 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 275b1h 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 275b1h 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 275B1H/00
1.990 kr
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips B Line 275B1H 27 2560 x 1440 DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm
2.301 kr
Total: 2.301 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips B Line 275B1H 2560x1440 75Hz
2.687 kr
+ fri fragt
Total: 2.687 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips B Line 275B1H 27 IPS 2560 x 1440 DVI HDMI DisplayPort 75Hz
3.589 kr
+ fri fragt
Total: 3.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme