Philips B-line 275B1

Bedste pris
Stabil pris
1.485kr
2.269 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Philips B-line 275B1 er en 27" QHD skærm med et IPS-panel, der sikrer skarp detaljegengivelse og bredt farvespektrum. Skærmen er udstyret med flimmerfri teknologi og LowBlue Mode for øjenkomfort. Med fleksible justeringsmuligheder og indbyggede højttalere er den perfekt til både kontor- og kreativt arbejde.

Philips B-line 275B1 koster lige nu 1.485 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.485 kr (25. juli 2026) og 1.499 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.485 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 275B1/00 2560x1440 75Hz
1.485 kr
+ fri fragt
Total: 1.485 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 275b1 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 275b1 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips B Line 275B1 27" IPS 2560 x 1440 DVI HDMI DisplayPort 75Hz
1.555 kr
Total: 1.555 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 275B1/00
1.590 kr
Total: 1.590 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips B Line 275B1 27 2560 x 1440 DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm
2.108 kr
Total: 2.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips B Line 275B1/00 LED display 68,6 cm 2560 x 1440 pixel 2K Ultra HD LCD Sort
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme