Philips B Line 222B1TC

Bedste pris
Stabil pris
1.862kr
2.749 krSPAR 32%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips B Line 222B1TC er en 22-tommer touchscreen skærm med Full HD-opløsning og levende IPS-farver. Denne skærm tilbyder præcis farvegengivelse og er ideel til både kontorbrug og interaktive miljøer. Med stænk- og støvresistente egenskaber samt tilslutningsmuligheder via VGA, HDMI og DisplayPort, er den både fleksibel og holdbar.

Philips B Line 222B1TC koster lige nu 1.862 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.862 kr (22. marts 2026) og 1.862 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.862 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips B Line 222B1TC 22" IPS 1920 x 1080 VGA HDMI DisplayPort 75Hz
1.862 kr
Total: 1.862 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 222b1fc 22 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 75hz
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 222b1fc 22 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 75hz
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 22" touch skærm 222B1TC/00
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
22" Philips B Line 222B1TC 1920x1080 75Hz
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips B Line 222B1TC 22 IPS 1920 x 1080 VGA HDMI DisplayPort 75Hz
2.749 kr
+ fri fragt
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme