Philips Avent DECT SCD502/26

4.6 (1 anmeldelse)

Philips Avent DECT SCD502/26 babyalarmen sikrer pålidelig forbindelse til dit barn. Med krystalklar lyd og energiøkonomisk drift, giver den dig tryghed og frihed i hverdagen. Denne model er let at anvende og ideel til hjemmet.

Philips Avent DECT SCD502/26 koster lige nu 433 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 419 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (20. juni 2026) og 503 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 433 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Baby overvågningssystem SCD502
433 kr
Total: 433 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Avent SCD502/26 DECT Baby Monitoring System
456 kr
+ 39 kr fragt
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Avent SCD502/26 Babyalarm Hvid
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Avent SCD502/26 babyalarm med DECT og natlampe
749 kr
+ 69 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.2%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Babyalarmer