Philips 65" 65OLED810/12 OLED 4K Ambilight Smart TV

Philips 65" 65OLED810/12 OLED 4K Ambilight Smart TV kombinerer et næsten rammefrit metaldesign med 3-sidet Ambilight, der projicerer stemningsfulde farver på væggen for en mere medrivende oplevelse. OLED-panelet leverer 4K Ultra HD-opløsning med dybe sorte nuancer og levende farver. TV’et har P5 AI Perfect Picture Engine, Dolby Vision, Dolby Atmos og Google TV med adgang til apps og stemmestyring. Emballagen er FSC-certificeret og fjernbetjeningen genopladelig.

Philips 65" 65OLED810/12 OLED 4K Ambilight Smart TV koster lige nu 12.499 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 11.499 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.499 kr (09. maj 2026) og 12.499 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 12.499 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 65oled810 65 tommer 4k Oled Ambilight Tv
12.499 kr
Total: 12.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips 65" 65OLED810/12 OLED 4K Ambilight Smart TV
15.498 kr
Total: 15.498 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 65" OLED810/12 OLED Smart Ambilight AI TV
21.999 kr
Total: 21.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips 65" Fladskærms TV OLED 4K Dolby Vision 65OLED810 Ambilight
21.999 kr
+ fri fragt
Total: 21.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips