Philips 55PUS7000 55" 4K UHD Sort

Bedste pris
Stabil pris
2.433kr
3.429 krSPAR 29%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 55PUS7000 er et 55" LED-bagbelyst LCD Smart TV med 4K UHD-opløsning og HDR, der giver skarpe billeder og forbedret kontrast. TV'et har Titan OS og understøtter både Dolby Atmos og Google Assistant for en mere fleksibel og underholdende oplevelse. Micro Dimming og Pixel Precise Ultra HD sikrer detaljerede billeder, mens eARC gør det nemt at tilslutte lydudstyr.

Philips 55PUS7000 55" 4K UHD Sort koster lige nu 2.433 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.433 kr (09. maj 2026) og 2.433 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.433 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 55PUS7000 55" 4K UHD (2160p) Sort
2.433 kr
Total: 2.433 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 55" PUS7000/12 4K LED Smart TV
2.666 kr
Total: 2.666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips 55" Fladskærms TV LED 4K HDR 10+ 55PUS7000
2.777 kr
+ fri fragt
Total: 2.777 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 55pus7000 55 tommer 4k Led Smart Tv
3.374 kr
Total: 3.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 55PUS7000 55 4K UHD Smart TV
3.429 kr
+ fri fragt
Total: 3.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips