Philips 50PUS7000 50" 4K UHD Sort

Bedste pris
Stabil pris
2.322kr
2.999 krSPAR 23%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 50PUS7000 er et 50" LED Smart TV med 4K UHD-opløsning (3840 x 2160) og HDR, der giver skarpe billeder og forbedret kontrast. TV'et er udstyret med Titan OS og understøtter stemmestyring via Google Assistant. Dolby Atmos og DTS:X sikrer en biografagtig lydoplevelse. Ideelt til både underholdning og præsentationer med nem skærmspejling og adgang til vigtige apps.

Philips 50PUS7000 50" 4K UHD Sort koster lige nu 2.322 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.322 kr (09. maj 2026) og 2.322 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.322 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 50PUS7000 50" 4K UHD (2160p) Sort
2.322 kr
Total: 2.322 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 50" PUS7000/12 4K LED Smart TV
2.333 kr
Total: 2.333 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips 50" Fladskærms TV LED 4K HDR 10+ 50PUS7000
2.444 kr
+ fri fragt
Total: 2.444 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 50PUS7000 50 4K UHD Smart TV
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 50pus7000 50 tommer 4k Led Smart Tv
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips