Philips 49B2U6900CH

4.0 (29 anmeldelser)
Philips 49B2U6900CH
Bedste pris
Stabil pris
7.490kr
10.159 krSPAR 26%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 49B2U6900CH er en 49" curved VA-skærm med Dual QHD-opløsning på 5120 x 1440, der erstatter to skærme med én bred panoramavisning. Skærmen har indbygget 5 MP-webkamera, mikrofon og højttalere, hvilket gør den ideel til videosamtaler og samarbejde. Med USB-C, KVM og Ethernet bliver docking og tilslutning nemmere. PiP og PbP giver mulighed for at se flere kilder samtidigt.

Philips 49B2U6900CH koster lige nu 7.490 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.490 kr (09. maj 2026) og 7.490 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.490 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 49" curved skærm 49B2U6900CH/00
7.490 kr
Total: 7.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Philips 6000 Series 49B2U6900CH 5120x1440 75Hz
7.490 kr
+ fri fragt
Total: 7.490 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 49b2u6900ch Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 75hz
7.874 kr
Total: 7.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 49B2U6900CH 49 VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
10.159 kr
+ fri fragt
Total: 10.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips