Philips 49B2U5900CH

4.3 (26 anmeldelser)

Philips 49B2U5900CH er en ultrabred, buet skærm på 49 tommer, der tilbyder en fordybende visuel oplevelse med en enestående 5120x1440 opløsning. Skærmen er udstyret med VA-panelteknologi for levende farver og høj kontrast. Med USB-C docking, HDMI og DisplayPort er tilslutningen problemfri, hvilket gør den ideel til multitasking på arbejdspladsen.

Philips 49B2U5900CH koster lige nu 6.221 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.132 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.132 kr (16. juli 2026) og 6.249 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.221 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Philips 49B2U5900CH 5120x1440 75Hz
6.221 kr
+ fri fragt
Total: 6.221 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 49b2u5900ch Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 75hz
6.249 kr
Total: 6.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 49b2u5900ch Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 75hz
6.249 kr
Total: 6.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 49" curved skærm 49B2U5900CH/00
6.348 kr
Total: 6.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 49B2U5900CH 49" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
6.757 kr
Total: 6.757 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 49B2U5900CH 49 VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
8.169 kr
+ fri fragt
Total: 8.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme