Philips 49B2U5900C 49" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz

Bedste pris
Stabil pris
5.298kr
8.719 krSPAR 39%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 49B2U5900C er en 49" buet VA LED-skærm med en opløsning på 5120 x 1440 og 75Hz opdateringsfrekvens. Skærmen har Dual Quad HD, DisplayHDR 400, indbyggede højttalere og tilbyder tilslutning via 2x HDMI, DisplayPort og USB-C med 100W strømforsyning. Den brede 32:9 arbejdsflade og 1800R kurvatur gør den velegnet til multitasking og arbejde med flere vinduer. Indbygget KVM og RJ45-port forenkler opsætningen.

Philips 49B2U5900C 49" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz koster lige nu 5.298 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 5.490 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.298 kr (16. juli 2026) og 5.490 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.298 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 49b2u5900c Curved 48.8 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 75hz
5.298 kr
Total: 5.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 49" curved skærm 49B2U5900C/00
5.298 kr
Total: 5.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Philips 49B2U5900C 5120x1440 75Hz
5.339 kr
+ fri fragt
Total: 5.339 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 49B2U5900C 49" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
6.247 kr
Total: 6.247 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips B2U5900C/00 Computer Monitor
8.719 kr
+ fri fragt
Total: 8.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips