Philips 45B1U6900CH

4.2 (34 anmeldelser)

Philips 45B1U6900CH er en 45" UltraWide skærm, der giver en imponerende arbejdsflade med 5120 x 1440 opløsning. Den buede VA-skærm sikrer fordybende visning og høj produktivitet. Med integreret webkamera og flere tilslutningsmuligheder som HDMI, DisplayPort og USB-C, er den ideel til både arbejde og underholdning.

Philips 45B1U6900CH koster lige nu 6.088 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.490 kr (16. april 2026) og 6.088 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.088 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
44.5" Philips 45B1U6900CH 5120x1440 75Hz
6.088 kr
+ fri fragt
Total: 6.088 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 45B1U6900CH 45" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
6.247 kr
Total: 6.247 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 45b1u6900ch Curved Webcam 45 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 75hz
6.249 kr
Total: 6.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 45" Curved 45B1U6900CH/00
6.490 kr
Total: 6.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 44,5, 5120x1440, VA, Curved,
8.949 kr
+ fri fragt
Total: 8.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 45b1u6900ch Curved Webcam 45 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 75hz
8.999 kr
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.9%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme