Philips 43PUS7000/12 43" 4K UHD Sort

Philips 43PUS7000/12 er et 43" LED-bagbelyst LCD Smart TV med 4K UHD-opløsning (3840 x 2160) og HDR. TV'et benytter Titan OS og byder på skarpe billeder med Pixel Precise-behandling samt understøttelse af HDR10+ og Micro Dimming for forbedret kontrast. Dolby Atmos leverer biograflignende lyd, og funktioner som ALLM, VRR og Game Bar gør det velegnet til gaming. Google Assistant er integreret for nem betjening.

Philips 43PUS7000/12 43" 4K UHD Sort koster lige nu 2.111 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.988 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.988 kr (09. maj 2026) og 2.111 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.111 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 43" PUS7000/12 4K LED Smart TV
2.111 kr
Total: 2.111 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips 43" Fladskærms TV LED 4K HDR 10+ 43PUS7000
2.222 kr
+ fri fragt
Total: 2.222 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 43pus7000 43 tommer 4k Led Smart Tv
2.224 kr
Total: 2.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 43PUS7000/12 43" 4K UHD Sort
2.337 kr
Total: 2.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 43PUS7000/12 43 4K UHD Sort
2.649 kr
+ fri fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips