Philips 439P1

3.9 (71 anmeldelser)

Philips 439P1 er en 43-tommer 4K LED-skærm, der leverer knivskarpe billeder med en opløsning på 3840 x 2160 pixel. Udstyret med et VA-panel og DisplayHDR 400, sikrer skærmen enestående farvepræcision og kontrast. Den indbyggede USB-C-port muliggør nem tilslutning og opladning. Perfekt til både professionelt indholdsarbejde og multimedieoplevelser.

Philips 439P1 koster lige nu 4.484 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.386 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.386 kr (16. april 2026) og 4.589 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.484 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 439P1 43" VA 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.484 kr
Total: 4.484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 43" 4K skærm 439P1/00
4.560 kr
Total: 4.560 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
43" Philips 439P1/00 3840x2160 60Hz
4.560 kr
+ fri fragt
Total: 4.560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips P-line 439p1 42.51 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
4.874 kr
Total: 4.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips P-line 439p1 42.51 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
5.249 kr
Total: 5.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips P Line 439P1/00 LED display
5.839 kr
+ fri fragt
Total: 5.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme