Philips 34B2U6603CH

4.2 (15 anmeldelser)

Philips 34B2U6603CH er en buet 34" UltraWide skærm, der byder på en opløsning på 3440 x 1440 og en VA-panel teknologi. Nyd en forbedret visuel oplevelse med HDR-forbedring, Thunderbolt 4 til hurtig tilslutning, og integrerede højtalere for klar lyd under multitasking.

Philips 34B2U6603CH koster lige nu 3.999 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.946 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.946 kr (14. maj 2026) og 3.999 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.999 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 34" curved skærm 34B2U6603CH/00
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips 6000 Series 34B2U6603CH 3440x1440 120Hz
4.196 kr
+ fri fragt
Total: 4.196 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 34B2U6603CH 34" VA 3440 x 1440 Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
4.334 kr
Total: 4.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 34b2u6603ch Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 34b2u6603ch Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
4.624 kr
Total: 4.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 34B2U6603CH 34 VA 3440 x 1440 Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
5.299 kr
+ fri fragt
Total: 5.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme