Philips 34B2U5600C

Philips 34B2U5600C er en 34-tommer UltraWide buet skærm, der leverer skarp og klar billedkvalitet med en opløsning på 3440x1440. Det høje kontrastforhold på 4000:1 og VA-panelets brede betragtningsvinkler sikrer en fordybende visuel oplevelse. Skærmen er udstyret med smart KVM-funktionalitet for nemme skift mellem kilder samt indbyggede stereohøjttalere for en komplet arbejdsstation.

Philips 34B2U5600C koster lige nu 2.990 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.749 kr (26. marts 2026) og 3.024 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.990 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 34" curved skærm 34B2U5600C/23
2.990 kr
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 34b2u5600c Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
3.024 kr
Total: 3.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 34b2u5600c Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
3.024 kr
Total: 3.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips 34B2U5600C 3440x1440 120Hz
3.719 kr
+ fri fragt
Total: 3.719 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 34B2U5600C 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
4.629 kr
+ fri fragt
Total: 4.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme