Philips 34B2U3600C

3.7 (3 anmeldelser)
Philips 34B2U3600C
Bedste pris
Stabil pris
2.448kr
3.519 krSPAR 30%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 34B2U3600C er en kurvet UltraWide skærm designet til at forbedre din produktivitet. Med en opløsning på 3440x1440 og 120Hz opdateringsfrekvens, får du en flydende og detaljerig visuel oplevelse. USB-C tilslutning og Smart KVM giver dig nem kildeomskiftning og en kablet netværksforbindelse, hvilket gør denne skærm ideel til både arbejde og underholdning.

Philips 34B2U3600C koster lige nu 2.448 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.448 kr (12. april 2026) og 2.448 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.448 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 34B2U3600C 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.448 kr
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 34b2u3600c Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 34b2u3600c Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips 34B2U3600C 3440x1440 120Hz
2.694 kr
+ fri fragt
Total: 2.694 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 34" curved skærm 34B2U3600C/00
2.790 kr
Total: 2.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 34B2U3600C 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme