Philips 34B1U5600CH

4.3 (7 anmeldelser)
Philips 34B1U5600CH
Bedste pris
Stabil pris
3.495kr
7.239 krSPAR 52%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 34B1U5600CH er en kurvet 34" UltraWide skærm designet til at maksimere din produktivitet og multitasking. Med en opløsning på 3440x1440 og et højkontrast VA-panel, tilbyder den en fordybende visuel oplevelse. Skærmen er udstyret med HDMI, DisplayPort og USB-C forbindelser, samt indbyggede højtalere og et 5 MP webcam for en komplet arbejdsstation.

Philips 34B1U5600CH koster lige nu 3.495 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.495 kr (08. maj 2026) og 3.679 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.495 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 34" Curved skærm 34B1U5600CH/00
3.495 kr
Total: 3.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips 5000 Series 34B1U5600CH 3440x1440 120Hz
3.495 kr
+ fri fragt
Total: 3.495 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 34B1U5600CH 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
3.679 kr
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 34b1u5600ch/00 Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips 34B1U5600CH 34 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm
4.543 kr
Total: 4.543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm Philips 34" 34B1U5600CH VA LCD, 3440×1440, 50-60 Hz
5.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 5.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 34, 3440x1440, VA, Curved,
7.239 kr
+ fri fragt
Total: 7.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme