Philips 345B1C

4.4 (117 anmeldelser)

Philips 345B1C er en 34" buet UltraWide skærm, der leverer en fantastisk opløsning på 3440x1440. Med sit høje kontrast VA-panel og ergonomiske justeringer er denne skærm ideel til både produktivitet og multitasking. Med HDMI og DisplayPort tilslutninger kan du nemt forbinde dine enheder og nyde en flydende visuel oplevelse med en opdateringshastighed på 100Hz.

Philips 345B1C koster lige nu 2.241 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.160 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.160 kr (07. juli 2026) og 2.485 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.241 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 100Hz
2.241 kr
Total: 2.241 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips 345B1C 3440x1440 100Hz
2.250 kr
+ fri fragt
Total: 2.250 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips B Line 345B1C 34 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 100Hz
2.533 kr
Total: 2.533 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 34" Curved skærm 345B1C/00
2.990 kr
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 345b1c Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 345b1c Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
PC skærm Philips 34" buet WQHD VA, 21:9, 100 Hz
3.099 kr
+ 139 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 34" 3440x1440 ULTRAWIDE
3.379 kr
+ fri fragt
Total: 3.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme