Philips 32PHS5507

4.4 (217 anmeldelser)
Philips 32PHS5507
Bedste pris
Stabil pris
1.019kr
1.666 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 32PHS5507 er et slankt og stilfuldt 32" LED TV, der leverer skarp billedkvalitet i 720p HD. Med sit matte sorte design passer det elegant ind i ethvert rum, og sikrer en behagelig seeroplevelse. Perfekt til både film og serier.

Philips 32PHS5507 koster lige nu 1.019 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.019 kr (16. april 2026) og 1.019 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.019 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 32PHS5507 32" 720p Mat sort
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips 32PHS5507 32 720p Matt svart
1.270 kr
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 32PHS5507 32 720p Mat sort
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips 32" Fladskærms TV LED 720p 32PHS5507 5500 Series 32" LED-backlit LCD TV HD
1.381 kr
+ fri fragt
Total: 1.381 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips 32PHS5507/12 32" LED TV *DEMO*
1.666 kr
Total: 1.666 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tv
funktioner: CEC-aktiveret, High Definition, Med energisparetilstand, Smart-tv
opdateringshastighed: 60 Hz
opløsning: 1366 x 768
teknologi for baggrundslys: LED-teknologi