Philips 32B1U3900

4.4 (16 anmeldelser)
Philips 32B1U3900
Bedste pris
Faldet 8.1%
2.124kr
3.049 krSPAR 30%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 32B1U3900 er en 32 tommer 4K monitor, der leverer krystalklare billeder med en opløsning på 3840 x 2160. Skærmen har et VA-panel for bred betragtningsvinkel og levende farver samt en USB-C-port til nem tilslutning og opladning. Ideel til både produktivitet og multimedieoplevelser.

Philips 32B1U3900 koster lige nu 2.124 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.311 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.124 kr (16. juli 2026) og 2.311 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 32B1U3900 32" VA 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.355 kr
Total: 2.355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
2.514 kr
Total: 2.514 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
32" Philips 32B1U3900 3840x2160 60Hz
2.529 kr
+ fri fragt
Total: 2.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 32" 4K skærm 32B1U3900/00
2.549 kr
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 32B1U3900 32 VA 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.049 kr
+ fri fragt
Total: 3.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.1%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme