Philips 3000 Series XD3112

4.5 (570 anmeldelser)

Oplev effektiv rengøring med Philips 3000 Series XD3112 støvsugeren. Den kraftfulde 900W motor og avancerede Allergy H13-filtersystem opsamler over 99,9% af fine støvpartikler. Med AirflowMax-teknologi og TriActive-mundstykke sikres en optimal rengøringsoplevelse overalt i hjemmet.

Philips 3000 Series XD3112 koster lige nu 901 kr. En stigning på 22,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 733 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 733 kr (13. maj 2026) og 931 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 901 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Støvsuger 3000 Series XD3112/09
901 kr
+ 39 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Dammsugare 900W, XD3112/09 Tr
914 kr
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips støvsuger XD3112/09 3000 Series med pose
940 kr
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 3000 Series XD3112 Støvsuger 3liter Sort
943 kr
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Støvsuger med pose Philips XD3112/09 900 W, 3 l, 79 dB, sort
1.379 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 3000 Series XD3112 Støvsuger 3liter Sort
1.529 kr
+ fri fragt
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Støvsuger 900W, XD3112/09 TriActive Sort
1.609 kr
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 22.9%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Vand- og støvsugere
farve: Black
kapacitet: 3 l
maks. watt: 900 W
type: Tromle