Philips 3000 series 27B2U3601/00 27" IPS 2560 x 1440 HDMI USB-C 120 Hz

Bedste pris
Stabil pris
1.436kr
1.899 krSPAR 24%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 3000 series 27B2U3601/00 er en 27" IPS LED-skærm med QHD-opløsning på 2560 x 1440 og 120 Hz opdateringsfrekvens. Skærmen har farvenøjagtigt IPS-panel, ergonomisk SmartErgoBase og SoftBlue-teknologi for komfort ved lange arbejdsperioder. Tilslutningsmuligheder inkluderer HDMI, DisplayPort og USB-C med 90 W strømforsyning. Indbyggede højtalere og USB 3.2-hub giver ekstra funktionalitet til kontor og hjemmearbejde.

Philips 3000 series 27B2U3601/00 27" IPS 2560 x 1440 HDMI USB-C 120 Hz koster lige nu 1.436 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.490 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.436 kr (16. juli 2026) og 1.490 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.436 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 27b2u3601 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 27B2U3601/00
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 3000 Series 27B2U3601 2560x1440 120Hz
1.490 kr
+ fri fragt
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 3000 series 27B2U3601/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI USB-C 120 Hz
1.772 kr
Total: 1.772 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 3000 series 27B2U3601/00 27 IPS 2560 x 1440 HDMI USB-C 120 Hz
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips