Philips 27E2N1110/00

Philips 27E2N1110/00 er en 27" Full HD IPS computerskærm, der leverer ensartede farver og brede betragtningsvinkler. Skærmen har en opdateringshastighed på 120Hz, hvilket giver en jævn visuel oplevelse til både produktivitet og afslappet gaming. Med HDMI og VGA tilslutning er den fleksibel til forskellige enheder.

Philips 27E2N1110/00 koster lige nu 637 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 621 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 621 kr (23. juli 2026) og 637 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 637 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 27E2N1110/00 27" 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 1000 Series 27E2N1110 1920x1080 120Hz
638 kr
+ 39 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 27e2n1110 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 27E2N1110/00 27 1920 x 1080 VGA HDMI 120Hz
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 272E2N1110/00
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips 1000 series 27E2N1110/00 computerskærm 68,6 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips