Philips 27B2U6903

Bedste pris
Stabil pris
2.749kr
3.489 krSPAR 21%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 27B2U6903 er en 27-tommers 4K IPS-skærm, der leverer skarpe og detaljerede billeder med 3840 x 2160 opløsning. Skærmen understøtter 10-bit farver, 96 % sRGB og har Thunderbolt 4 med 100 W strømlevering for hurtig dataoverførsel og opladning. Med SmartKVM og indbygget USB-hub kan du nemt skifte kilde, og SoftBlue samt flimmerfri teknologi reducerer øjentræthed under længere tids brug.

Philips 27B2U6903 koster lige nu 2.749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.749 kr (09. maj 2026) og 2.749 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.749 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 27b2u6903 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" 4K skærm 27B2U6903/00
2.810 kr
Total: 2.810 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 27B2U6903 3840x2160 60Hz
2.810 kr
+ fri fragt
Total: 2.810 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 27B2U6903 27 IPS 3840 x 2160 Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz
3.489 kr
+ fri fragt
Total: 3.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips