Philips 27B2N4500

Philips 27B2N4500 er en 27-tommers QHD skærm med IPS-panel, der leverer skarp tekst og præcise farver. Med 120 Hz opdateringshastighed og 4 ms responstid reduceres bevægelsessløring, hvilket gør den velegnet til både arbejde og multimedie. Skærmen har integreret USB 3.2-hub med USB-C og 3x USB-A-porte samt ergonomisk stander, der kan drejes, roteres, vippes og hæves for optimal komfort. Indbyggede højttalere og lydudgang holder skrivebordet ryddeligt.

Philips 27B2N4500 koster lige nu 1.590 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.436 kr. Vores prishistorik bygger på 42 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.436 kr (09. maj 2026) og 1.590 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.590 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 27B2N4500/00
1.590 kr
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 4000 Series 27B2N4500 2560x1440 120Hz
1.590 kr
+ fri fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 27b2n4500 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 4000 series 27B2N4500/00 27 IPS 2560 x 1440 DisplayPort HDMI 120 Hz
2.459 kr
+ fri fragt
Total: 2.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips