Philips 27B2N3500J/00 27" IPS 2560 x 1440 DisplayPort HDMI 120 Hz

Bedste pris
Stabil pris
1.197kr
1.919 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Philips 27B2N3500J/00 er en 27" LED-skærm med IPS-panel og QHD-opløsning på 2560 x 1440. Skærmen har en opdateringshastighed på 120 Hz og 4 ms responstid, hvilket giver flydende bevægelser. Udstyret med 2xHDMI, DisplayPort og indbyggede højtalere er den velegnet til både kontorarbejde og kreative opgaver. Funktioner som anti-refleks, lavt blåt lys og flimmerfri teknologi hjælper med at reducere øjenbelastning ved længere tids brug.

Philips 27B2N3500J/00 27" IPS 2560 x 1440 DisplayPort HDMI 120 Hz koster lige nu 1.197 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.274 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.197 kr (24. juli 2026) og 1.274 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.197 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 27B2N3500J 2560x1440 120Hz
1.197 kr
+ fri fragt
Total: 1.197 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 27b2n3500j 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 27B2N3500J/00 27" IPS 2560 x 1440 DisplayPort HDMI 120 Hz
1.257 kr
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 27B2N3500J/00
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 27B2N3500J/00 27 IPS 2560 x 1440 DisplayPort HDMI 120 Hz
1.919 kr
+ fri fragt
Total: 1.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips