Philips 27B2G5601

Bedste pris
Stabil pris
2.124kr
3.499 krSPAR 39%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 27B2G5601 er en 27-tommers skærm, der tilbyder en skarp 2560 x 1440 opløsning og levende IPS-farver. Med USB-C tilslutning og LightSensor teknologi sikrer denne monitor bekvem tilslutning og energieffektivitet. Ideel til både professionelt og privat brug for dem, der kræver høj billedkvalitet og alsidighed.

Philips 27B2G5601 koster lige nu 2.124 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.124 kr (16. april 2026) og 2.124 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 27b2g5601 Usb-c 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 27B2G5601/00
2.190 kr
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 27b2g5601 Usb-c 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
2.336 kr
Total: 2.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 5000 Series 27B2G5601 2560x1440 100Hz
2.643 kr
+ fri fragt
Total: 2.643 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 27B2G5601 27 IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme