Philips 27B1U5601H

Bedste pris
Stabil pris
2.749kr
3.959 krSPAR 31%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips 27B1U5601H er en 27" IPS LED-skærm med QHD-opløsning på 2560 x 1440 og 75 Hz opdateringshastighed. Skærmen har indbygget pop-up 5 MP webcam, højtalere og mikrofon med støjreduktion, hvilket gør den velegnet til videomøder og hybridarbejde. Med HDMI, DisplayPort, USB-C og RJ45 får du fleksible tilslutningsmuligheder, mens MultiView og KVM-kontakt understøtter effektiv multitasking. SmartErgoBase giver justerbar ergonomi.

Philips 27B1U5601H koster lige nu 2.749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.749 kr (09. maj 2026) og 2.749 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.749 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 27b1u5601h 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 27B1U5601H/00
2.789 kr
Total: 2.789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 27B1U5601H 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
2.845 kr
Total: 2.845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 27B1U5601H 2560x1440 75Hz
3.126 kr
+ fri fragt
Total: 3.126 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 27B1U5601H 27 IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
3.959 kr
+ fri fragt
Total: 3.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips