Philips 276B1

Oplev fantastisk billedkvalitet med Philips 276B1, en 27" skærm med QHD opløsning og IPS-panel, der sikrer præcise farver og brede betragtningsvinkler. Denne skærm tilbyder USB-C tilslutning for nem docking og opladning, ideel til både kontoret og hjemmearbejdspladsen.

Philips 276B1 koster lige nu 1.868 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.823 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.823 kr (14. juli 2026) og 2.068 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.868 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm
1.868 kr
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips 276B1/00 2560x1440 75Hz
1.868 kr
+ fri fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 276b1 27 tommer 2560 × 1440, 2560 X 1440pixels Ips 16:9 75hz
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips B-line 276b1 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips B Line 276B1 27 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm
2.268 kr
Total: 2.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 276B1/00
2.385 kr
Total: 2.385 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips B Line 276B1 27 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips 276B1/00 27" QHD IPS skærm 75 Hz, USBC
2.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme