Philips 24E2N1110/00
Laveste pris nogensinde
4.5 (204 anmeldelser)
Philips 24E2N1110/00
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
Philips 24E2N1110/00 tilbyder en 23,8" IPS-skærm med klar Full HD-opløsning, der sikrer præcise farver og jævn bevægelse ved 120Hz. Ideel til både kontor- og hjemmebrug, inkluderer skærmen HDMI- og VGA-porte, samt komfortfunktioner som LowBlue og flimmerfri teknologi.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips 24e2n1110 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 24E2N1110/00 23.8" IPS 1920 x 1080 VGA HDMI 120Hz
Proshop.dk
24" Philips 24E2N1110 1920x1080 120Hz
Leveringstid: 2-12 hverdage
Ultrashop favicon
Ultrashop
+ fri fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 24" skærm 24E2N1110/00