Pharma Nord D-Pearls 20 µg

4.9 (289 anmeldelser)

Pharma Nord D-Pearls er små gelatinekapsler, der indeholder 20 µg D3-vitamin opløst i koldpresset olivenolie for optimal optagelighed. Kapslerne understøtter knogler, muskler og immunforsvar og kan nemt tages dagligt med et måltid.

Pharma Nord D-Pearls 20 µg koster lige nu 88 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 83 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 83 kr (09. april 2026) og 93 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 88 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
D-Pearls 20 mcg, 120 kaps.
88 kr
+ 35 kr fragt
Total: 122 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Pharma Nord D-Pearls 20 mg 120 kaps.
93 kr
+ 34 kr fragt
Total: 127 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gravidtid.dk favicon
Gravidtid.dk
Pharma Nord D-Pearls, D3 Vitamin 20 µg .120 kapsler
99 kr
+ 29 kr fragt
Total: 128 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Pharma Nord D-Pearls 20 µg
102 kr
+ fri fragt
Total: 102 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
D-Pearls 20µg 120 Kapsler Pharma Nord
110 kr
+ 49 kr fragt
Total: 159 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
D-Pearls 20 mikrgram 120 kapsler
115 kr
+ 39 kr fragt
Total: 154 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pharma Nord
Kategori: Vitaminer og tilskud
aldersgruppe: Voksne
fordele: Immunstøttende
form: Kapsel
type: Vitaminer