Pharma Nord Bio-Gravid

5.0 (4 anmeldelser)

Pharma Nord Bio-Gravid er udviklet til at støtte gravide og ammende med essentielle vitaminer og mineraler. Dette kosttilskud sikrer, at både mor og barn får de nødvendige næringsstoffer før, under og efter graviditeten. Med 400 µg folsyre bidrager det til normal frugtbarhed og reproduktion.

Pharma Nord Bio-Gravid koster lige nu 231 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 228 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 228 kr (03. marts 2026) og 234 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 231 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Bio-Gravid, 3x60 tabl./kaps.
231 kr
+ 35 kr fragt
Total: 265 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Pharma Nord Bio Gravid 180 tabl.
234 kr
+ 34 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Pharma Nord Bio-Gravid
245 kr
+ fri fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gravidtid.dk favicon
Gravidtid.dk
Pharma Nord Bio-Gravid til før, under og efter graviditet. 3x60 tabletter
279 kr
+ fri fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
Bio-Gravid- 3x60 Tabletter/Kapsler Pharma Nord
280 kr
+ 49 kr fragt
Total: 329 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Bio-Gravid 3 x 60 stk
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Pharma Nord
Kategori: God Pris