Phanteks XT Silent Tower

Bedste pris
Stabil pris
532kr
1.039 krSPAR 49%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Phanteks XT Silent Tower er et mid tower kabinet i sort med støjdæmpende paneler, designet til udvidet ATX bundkort. Kabinettet understøtter op til 10x 120 mm blæsere og har dedikeret topplads til 360 mm radiator, hvilket gør det velegnet til støjsvage og effektive builds. XT-serien muliggør desuden kabelfri opsætning med understøttelse af bundkort med bagmonterede stik.

Phanteks XT Silent Tower koster lige nu 532 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 532 kr (09. maj 2026) og 532 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 532 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Phanteks XT Pro Silent Mid Tower
532 kr
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Phanteks XT Silent Tower Udvidet ATX Sort
550 kr
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Phanteks XT Silent mid tower extended ATX
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Phanteks XT Silent ATX-kabinet, sort
766 kr
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Phanteks XT Silent Tower Udvidet ATX Sort
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Phanteks
Kategori: Computerkomponenter