Phanteks Enthoo Pro 2 Server Edition Glass Full Tower Sort

Bedste pris
Stabil pris
1.436kr
1.569 krSPAR 8%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Phanteks Enthoo Pro 2 Server Edition Glass Full Tower Sort er et kabinet designet til serverbundkort og understøtter Extended ATX. Kabinettet leveres uden strømforsyning og har fronttilslutninger med USB 3.0, USB 3.1 Gen 2 Type-C, USB 2.0 samt lyd. Der er plads til flere drev og mulighed for vandkøling. Chassiset er udført i stål med side i hærdet glas.

Phanteks Enthoo Pro 2 Server Edition Glass Full Tower Sort koster lige nu 1.436 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.436 kr (09. maj 2026) og 1.436 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.436 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Phanteks Enthoo Pro 2 Server Edition Glass Full Tower Sort
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Phanteks Enthoo Pro 2 Kabinet Tower
1.498 kr
+ fri fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Phanteks Enthoo Pro 2 SE Full Tower
1.545 kr
Total: 1.545 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Phanteks Enthoo Pro 2 Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Phanteks