Peugeot Paris Salt- og Peberkværn Sæt 18 cm

Peugeot Paris kværnsæt kombinerer tidløst design med funktionalitet. De 18 cm høje kværne i sort lakeret bøgetræ sikrer præcis og ensartet kværning, ideelle til både madlavning og bordopdækning.

Peugeot Paris Salt- og Peberkværn Sæt 18 cm koster lige nu 639 kr. En stigning på 18,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (08. april 2026) og 639 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør.

Sammenlign priser

Bedste pris
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Peugeot Salt- Og Peberkværn Paris 18 Cm Sæt Sort Lak Bøg
639 kr
+ 19 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Peugeot Paris salt- og peberkværn sæt H 18 cm sort lak : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Peugeot Paris Salt- og peberkværnsæt 18 cm Sort lak
800 kr
Total: 800 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.6%

Specifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Krydderikværne