Petzl IKO Core

4.7 (135 anmeldelser)

Petzl IKO Core er en let og kraftfuld pandelampe, ideel til eventyr og udendørs aktiviteter. Med 500 lumen lysstyrke og genopladelig batteri, kan du trygt navigere i mørket. Komfortabel at have på, den passer til både trekking, camping og løb.

Petzl IKO Core koster lige nu 472 kr. En stigning på 13,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 415 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 415 kr (15. april 2026) og 481 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 472 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Petzl IKO CORE Lommelygte til hovedet Hvidt lys
472 kr
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Petzl IKO Core pandelampe 500 lumen
490 kr
+ 39 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Petzl Iko Core-pandelygte, 500 lm
544 kr
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
PETZL IKO CORE Genopladelig Pandelampe
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
PETZL IKO CORE Genopladelig Pandelampe
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
PETZL IKO CORE Genopladelig Pandelampe
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
PETZL IKO CORE Genopladelig Pandelampe
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
PETZL IKO CORE Genopladelig Pandelampe
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
PETZL IKO CORE Genopladelig Pandelampe
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
PETZL IKO CORE Genopladelig Pandelampe
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Petzl IKO CORE Lommelygte til hovedet Hvidt lys
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Pandelampe LED Petzl IKO CORE sort
939 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
LED Pandelampe Petzl IKO CORE Sort
1.317 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.406 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: PETZL
Kategori: Camping og vandreture
farve: Black
funktioner: Genopladelig, Vandafvisende
pæretype: LED
type: Pandelampe