Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra Gel Eye Patches

4.4 (2 anmeldelser)
Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra Gel Eye Patches
Bedste pris
Stabil pris
283kr
515 krSPAR 45%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra Gel Eye Patches giver intensiv fugt til den sarte hud omkring øjnene. Disse øjenmasker reducerer synligt fine linjer og rynker, hvilket efterlader huden frisk og revitaliseret. En ideel løsning til øjeblikkelig hydrering og opfriskning.

Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra Gel Eye Patches koster lige nu 283 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 306 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 283 kr (11. april 2026) og 306 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 283 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Peter Thomas Roth Water Drench Hydro-Gel Eye Patches 30pcs
283 kr
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra Gel Eye Patches 60 pieces
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Peter Thomas Roth Water Drench Eye Patches 30pairs
371 kr
Total: 371 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Peter Thomas Roth Water Drench Hydro-Gel Eye Patches 30pcs
449 kr
Total: 449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra Gel Eye Patches (60 stk)
515 kr
+ fri fragt
Total: 515 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Peter Thomas Roth
Kategori: Hudpleje