Perform Fast Flash inddækning

Perform Fast Flash inddækning er løsningen, når du søger en sikker og hurtig inddækning til tagprojekter. Denne fleksible inddækning har en selvklæbende bagside, der gør monteringen enkel. Brug den på de fleste tagmaterialer med en hældning på mindst 5°.

Perform Fast Flash inddækning koster lige nu 899 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 879 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 879 kr (30. maj 2026) og 899 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Perform Fast Flash inddækning bredde 28 cm, længde 500 cm, sort
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Perform Fast Flash inddækning bredde 28 cm, længde 500 cm, sort
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Perform Fast Flash inddækning bredde 28 cm, længde 500 cm, sort
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Perform Fast Flash taginddkning, 280 mm x 500 cm, sort
995 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fast Flash taginddækning 5000x280 mm. Sort Ral 9011
1.100 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Perform Fast Flash 28 x 500 cm sort
1.107 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.156 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.3%

Specifikationer

Mærke: Perform
Kategori: Taginddækninger