Perform Fast Flash inddækning 37 cm x 500 cm sort

Perform Fast Flash inddækning 37 cm x 500 cm sort er en fleksibel og selvklæbende løsning til inddækning på tage. Den er nem at montere og kan anvendes på de fleste tagmaterialer, hvor der ønskes en hurtig og sikker inddækning. Velegnet til steder med minimum 5° taghældning.

Perform Fast Flash inddækning 37 cm x 500 cm sort koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 14,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.139 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.139 kr (30. maj 2026) og 1.299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos BilligVVS DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Perform Fast Flash inddækning bredde 37 cm, længde 500 cm, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Perform Fast Flash inddækning bredde 37 cm, længde 500 cm, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Perform Fast Flash inddkning, 370 mm x 500 cm, sort
1.314 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.413 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Perform Fast Flash inddækning bredde 37 cm, længde 500 cm, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fast Flash taginddækning 5000x370 mm. Sort Ral 9011
1.455 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.534 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Perform