Patagonia Retro Pile Jacket

5.0 (1 anmeldelse)
Patagonia Retro Pile Jacket
Bedste pris
Stabil pris
839kr
1.199 krSPAR 30%
hos Lystfisk DK
På lagerFri fragtLaveste

Patagonia Retro Pile Jacket er en varm og komfortabel fleecejakke til herrer, fremstillet af 100% genanvendt polyester. Jakken har et klassisk retrodesign og er produceret på en Fair Trade Certified fabrik. Den bløde shearling fleece gør jakken velegnet til både hverdag og udendørsaktiviteter året rundt. Farven er Pelican w/Smolder Blue.

Patagonia Retro Pile Jacket koster lige nu 839 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (24. juli 2026) og 959 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos Lystfisk DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Patagonia Ms Retro Pile Jacket-Pelican w/Smolder Blue -M
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Patagonia Mens Retro Pile Jacket, Pelican / Smolder Blue
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Patagonia Retro Pile Pelican w/Smoulder Blue
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Munk Store DK favicon
Munk Store DK
Ms Retro Pile Jkt
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Frakker og jakker